Przykładowe produkty

Krówki Alicja

Krówki ŻywiecPoznaj nasz nowy produkt. Krówki Alicja - najwyższej jakości polskie krówki. www.wytwornia-krowek.pl

Nasza Historia

Cukiernia "ALICJA" jest firmą rodzinną, opartą na wieloletniej tradycji i doświadczeniu mistrzów i czeladników cukiernictwa. Firma została założona w 1984 roku i od dwudziestu pięciu lat istnienia na rynku dostarcza naszym Klientom doskonałe produkty, starając się dostosować szeroki asortyment do ciągle rosnących potrzeb i wymagań.

Nasze wyroby niezmiennie od lat satysfakcjonują zarówno nas jak i naszych odbiorców, dzięki którym stale się rozwijamy, starając się sprostać najwybredniejszym gustom. Prosimy zapoznać się z naszą ofertą

Zapraszamy!

Zapraszamy Państwa do naszych cukierni-kawiarni, usytuowanych w dogodnych dla mieszkańców i turystów odwiedzających nasze miasto punktach:

  • Kawiarnio-Cukierni przy Placu Mariackim usytuowanej przy przystanku MZK, gdzie w pięknej kawiarni można napić się wspaniałej włoskiej kawy, podawanej w kilku wariantach, oraz skosztować produkowanych według tradycyjnych metod ciast i lodów.
  • Kawiarnio-cukierni, usytuowanej przy ul. Kościuszki w pobliżu Żywieckiego Parku i Zamku,
  • Cukierni przy ulicy Dworcowej, od której wszystko się zaczęło i gdzie znajduje się siedziba firmy.

Certyfikaty, dyplomy, podziękowania

Dworcowa 50

Cukiernia - Żywiec, dworcowa 50Cukiernia "ALICJA" jest firmą rodzinną, opartą na wieloletniej tradycji i doświadczeniu mistrzów i czeladników cukiernictwa. Od ponad dwudziestu już lat dostarczamy naszym Klientom doskonałe produkty, dostosowując nasz asortyment do ciągle rosnących potrzeb i wymagań.

Plac Mariacki 3

Cukiernia, kawiarnia - Żywiec, plac mariacki 3 Zapraszamy Państwa do naszych cukierni-kawiarni, usytuowanych w dogodnych dla mieszkanców i turystów odwiedzających nasze miasto punktach, znajdujących sie w okolicy rynku. Zapraszamy również do kawiarni usytuowanej przy ul. Kościuszki w pobliżu Żywieckiego Parku i Zamku.

Kościuszki 28

Cukiernia, kawiarnia - Żywiec, kościuszki 28 Zapraszamy Państwa do naszych cukierni-kawiarni, usytuowanych w dogodnych dla mieszkanców i turystów odwiedzających nasze miasto punktach, znajdujących sie w okolicy rynku. Zapraszamy również do kawiarni usytuowanej przy ul. Kościuszki w pobliżu Żywieckiego Parku i Zamku.